Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Carrefour:
pon - sob: 08:30 - 22:00; nie: 9:00 - 21:00

Karta prezentowa

CZYM JEST KARTA PREZENTOWA ATRIUM Reduta?

Karta Prezentowa Atrium Reduta to idealny pomysł na udany prezent. Dzięki niej bliska osoba otrzyma od Ciebie to, co sama sobie wymarzy. Będzie mogła wybrać nawet kilka rzeczy z różnych sklepów. Karta Prezentowa Atrium Reduta to doskonałe rozwiązanie na każdą okazję taką jak święta, urodziny, imieniny, ślub, rocznicę czy walentynki. Ty decydujesz czy wręczając taki prezent ujawnisz ilość środków na karcie, czy będzie to niespodzianka.

Kartę Prezentową można nabyć w Infopunkcie Atrium Reduta oraz salonie YES.

JAK DZIAŁA KARTA PREZENTOWA ATRIUM Reduta?

Karta Prezentowa Atrium Reduta to przedpłacona karta płatnicza o wybranej przez Ciebie wartości od 40 do 650 zł, którą możesz podarować w prezencie komu zechcesz. Karta Prezentowa Atrium Reduta może zostać wykorzystana w naszych sklepach, w których przyjmuje się płatność kartą MasterCard. Transakcji kartą dokonuje się tak samo, jak w przypadku innego rodzaju kart debetowych lub kredytowych. Środki z karty mogą zostać wykorzystane na zakupy w wielu różnych sklepach Centrum Handlowego Atrium Reduta, aż do wyczerpania dostępnych na karcie środków.

Stan konta karty można kontrolować w Infopunkcie Atrium Reduta, salonie Yes, a także korzystając z bezpłatnej infolinii dostępnej pod numerem tel. +48 22 515 30 62. Środki na karcie można wykorzystać w terminie wskazanym na karcie lub do wyczerpania środków.. Data ważności jest podana na karcie. Karty nie można doładować ponownie.

GDZIE MOŻNA KUPIĆ KARTĘ PREZENTOWĄ ATRIUM Reduta?
Karta Prezentowa Atrium Reduta dostępna jest w Infopunkcie Atrium Reduta oraz w salonie Yes.
Po więcej informacji zadzwoń:
22 823 94 00
lub napisz:
atriumreduta@aere.com

Regulamin karty promocyjnej