Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Carrefour:
pon - czw: 08:30 - 22:00; pt - sob: 08:00 - 22:00; nie: 09:00 - 21:00
Aktualności

Powrót do przeszłości w Atrium Reduta – zagraj w retro gry z YouTuberami!

Powrót do przeszłości w Atrium Reduta – zagraj w retro gry z YouTuberami!

Jakie gry były popularne w latach 90.? Lepsza była konsola Pegasus, Nintendo czy Commodore? W weekend 25-26 maja, Atrium Reduta przypomni, jak grało się w czasach, gdy tak dzisiaj powszechne komputery i konsole były marzeniem każdego nastolatka. Uczestnikom wydarzenia „Retro Games” towarzyszyć będą YouTuberzy: Skyen oraz Kubson.

Skyen to obecnie jeden z najpopularniejszych polskich YouTuberów gamingowych. Swój kanał rozwija od sześciu lat i posiada ponad 760 tysięcy subskrybentów. Kubson to obdarzony charyzmą i poczuciem humoru YouTuber, którego gamingowy kanał obserwuje ponad 450 tysięcy osób. Do jego osiągnięć należy zwycięstwo na zawodach GTX Challenge, gdzie reprezentował Polskę z dwoma innymi twórcami. Oboje będą obecni w Atrium Reduta podczas wydarzenia „Retro Games”. Fani gier będą mogli porozmawiać z gwiazdami YouTube’a czy  też zrobić sobie z nimi zdjęcie. Nie zabraknie też wspólnego grania oraz konkursów z nagrodami.

Event będzie podzielony na kilka stref. Pokój retro zapewni uczestnikom wirtualny powrót do lat 90., dzięki Flipperom oraz najpopularniejszym konsolom minionej epoki: Commodore, Amiga, Pegasus i Nintendo. By przenieść się w tamte czasy, grafiki zostaną wyświetlone na starych telewizorach kineskopowych. W strefie konsoli ARKADE zaplanowano rozgrywkę m.in. w Metal Slug, Mario Brosa, Donkey Kinga czy Contra. Strefa chillout to czas na odpoczynek, ale i rywalizację – wielki automat ARKADE umożliwi emocjonujące pojedynki w Pacmana.

 

„Retro Games” w Atrium Reduta odbędzie się w dniach 25-26 maja w godzinach 10:00 – 20:00

Data dodania: 15 maja 2018