Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Carrefour:
pon - czw: 08:30 - 22:00; pt - sob: 08:00 - 22:00; nie: 09:00 - 21:00
Aktualności

Turniej kultowej gry Monopoly

Turniej kultowej gry Monopoly

W weekend – 22 i 23 sierpnia – w Atrium Reduta rozegrany zostanie wielki turniej kultowej gry Monopoly. Główną nagrodą dla zwycięzcy będzie wyjazd na światowe finały zawodów w Makau w Chinach.

Wszyscy uczestniczy zabawy mogą wygrać atrakcyjne nagrody sponsorowane przez naszych Partnerów.

Monopoly to kultowa na całym świecie gra planszowa, ciesząca się popularnością zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych, idealna na rozgrywki całą rodziną. Co roku cały świat głosuje wybierając miasta, które znajdą się na legendarnej planszy, co postrzegane jest jako nie lada wyróżnienie.

W sobotę 8 sierpnia prowadzone będą rozgrywki eliminacyjne, gdzie spośród wszystkich zawodników wybranie zostanie 16 zwycięzców. To oni zmierzą się w niedzielnych eliminacjach, podczas których wyłonionych zostanie 4 finalistów, którzy zostaną zaproszeni na zawody finałowe do warszawskiego centrum Atrium Targówek. Tam będą walczyć o nagrodę główną – wyjazd na mistrzostwa świata w Makau, w Chinach.

Poza strefą turniejową w Atrium Reduta powstanie również przestrzeń gier, gdzie udostępnione będą najpopularniejsze gry towarzyskie i zręcznościowe. Na terenie Centrum zbudowania zostanie przeskalowana mapa Monopoly o wymiarach ok. 7×7 m. Przez cały dzień, w krótkich odstępach czasowych, na wielkiej planszy rozgrywane będą szybkie gry z uczestnikami lub rodzinnymi drużynami.

Regulamin Mistrzostw Monopoly jest dostępny na stronie: https://www.mistrzostwa-monopoly.pl/

Data dodania: 11 sierpnia 2015