Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Carrefour:
pon - czw: 08:30 - 22:00; pt - sob: 08:00 - 22:00; nie: 09:00 - 21:00
Aktualności

Zostań bohaterem galaktyki w Atrium Reduta

Zostań bohaterem galaktyki w Atrium Reduta

Przeżyj galaktyczną przygodę z bohaterami kultowej kosmicznej sagi! 27 marca Atrium Reduta stanie się centrum kosmicznego świata. Pojawią się w nim makiety kosmicznych maszyn i repliki robotów filmowych. W weekend 1-2 kwietnia będzie można nauczyć się władania świetlnym mieczem i stanąć do walki z Imperium. Nieziemskie przeżycia gwarantują m.in. multimedialne pokazy sceniczne, wirtualna rzeczywistość oraz konkursy i atrakcje dla dzieci.

 

Świat odległej galaktyki będzie obecny w Atrium Reduta przez cały tydzień. 27 marca
w centrum staną galaktyczne sprzęty, m.in. makieta maszyny kroczącej i ścigacza śnieżnego. Odwiedzający będą mogli również podziwiać wystawę wiernych replik robotów filmowych  czyli słynny duet – złoty 3PO i astromechaniczny R2.

Od piątku 31 marca do niedzieli 2 kwietnia strefa Star Adventure w Atrium Reduta wypełni się atrakcjami technologicznymi i zabawami nawiązującymi do legendarnego filmu. Chętni mogą również uczestniczyć w Treningu Rebeliantów lub znaleźć się w Symulatorze Statku Kosmicznego i zasiąść za sterami kultowego myśliwca, by wziąć udział w  filmowej bitwie kosmicznej. Z kolei w Strefie Technologii, uczestnicy zabawy będą poruszać przedmiotami jedynie za pomocą umysłu oraz znajdą się w świecie wirtualnej rzeczywistości. Ponadto w weekend 1-2 kwietnia dzieci wyposażone w miecze i płaszcze nauczą się władania świetlnym mieczem, by na końcu wziąć udział w spektakularnej konfrontacji z ciemną stroną mocy. Podczas wydarzenia nie zabraknie także konkursów wiedzy i sesji zdjęciowych z rekwizytami z gwiezdnej sagi.

Strefa Star Adventure będzie zlokalizowana na 1 piętrze obok kawiarni Starbucks. Galaktyczna wystawa potrwa od 27 marca i zakończy się kosmicznym eventem w dniach 31 marca – 2 kwietnia. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Godziny trwania:

  • Sobota (1.04)  w godz. 12 – 18
  • Niedziela (2.04) w godz.  14 – 18
Data dodania: 17 marca 2017