pon: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (23.06): niehandlowa en

Atrium Reduta zaprasza klientów na aromatyczną kawę

Data dodania: 14 czerwca 2017

Wielu z nas nie wyobraża sobie poranka bez filiżanki kawy. Często sięgamy po nią również
w ciągu dnia. Atrium Reduta na kubek wyjątkowej kawy zaprasza w dniach 22-25 czerwca. Klienci, którzy dokonają zakupów za min. 100zł będą mogli odebrać vouchery na dużą dowolną kawę Starbucks i dodatkowo wziąć udział w kawowej zabawie, w której mogą wygrać Kartę Prezentową Atrium Reduta.

Filiżanka dobrej kawy kojarzy nam się z odpoczynkiem, słodkim deserem, dobrą książką, ciekawą gazetą lub spotkaniem z przyjaciółmi. Na chwilę oddechu i złapanie pozytywnej energii przy aromatycznej kawie, Atrium Reduta zaprasza klientów w dniach 22-25 czerwca. Voucher na dowolną dużą kawę od Starbucks otrzymają osoby, które zrobią zakupy w centrum za minimum 100 zł i zarejestrują się w punkcie promocyjnym zlokalizowanym przy Infopunkcie. Zgłoszenie do programu będzie również uprawniać do udziału w kawowym konkursie – wystarczy policzyć ziarna kawy umieszczone na gigantycznym kubku i na odwrocie formularza wpisać ich liczbę. Nagrodę otrzyma ten, kto poda poprawny lub najbardziej zbliżony wynik – co godzinę można wygrać jedną z 32 Kart Prezentowych Atrium Reduta na kwotę 100 zł.
Czekaja na Was  400 voucherów na kawę do zrealizowania w kawiarni Starbucks. Konkurs zostanie przeprowadzony w dniach 22-25 czerwca w godzinach 12.00-20.00 w czwartek i piątek oraz między 10.00 a 18.00 w sobotę i niedzielę. Punkt Obsługi Promocji będzie umieszczony przy Punkcie Informacyjnym przy głównym wejściu do centrum, obok restauracji McDonald’s.
Regulamin akcji