czw: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (23.06): niehandlowa en

Back to office z Atrium Reduta

Data dodania: 1 września 2016

Powrót z wakacji do pracy bywa ciężki, ale z Atrium Reduta to prawdziwa przyjemność. Przez cały wrzesień na klientów centrum oraz posiadaczy karty Reduta Friends czekają wyjątkowe niespodzianki, upominki, a także konkurs z nagrodami.
Wszyscy, którzy właśnie wrócili z wakacyjnych wojaży, mogą liczyć na przyjemny powrót
do pracy z Atrium Reduta. Przez cały miesiąc na terenie centrum czekają specjalne obniżki
i promocje, oraz wyjątkowe upominki dla posiadaczy karty Reduta Friends.
Reduta Friends to wyjątkowy program lojalnościowy, działający od wiosny b.r. Umożliwia
dostęp do unikatowych promocji i rabatów, najświeższe informacje o wydarzeniach na terenie centrum i wiele innych korzyści. Założenie karty Reduta Friends jest bezpłatne, odbywa się
w Infopunkcie na parterze Atrium Reduta, codziennie w godzinach 11.00 – 19.00.
Dla wszystkich posiadaczy karty specjalną promocję przygotowała m.in. Costa Coffee. Przez cały wrzesień każdy członek Reduta Friends otrzyma 30 procent zniżki na kawę. Ci, którzy chcą uzupełnić jesienną garderobę, również mogą zyskać. Za wrześniowe zakupy w sklepach Atrium Reduta (z wyłączeniem Carrefour) na kwotę min. 150 zł, można otrzymać kubek termiczny lub lunchbox marki DUKA.
Wszyscy klienci Atrium Reduta mogą także wziąć udział w internetowym konkursie. Należy zrobić zdjęcie, które najciekawiej obrazuje hasło BACK TO OFFICE i przesłać je poprzez facebookowy profil Atrium Reduta. Nagrodami są roczny zapas kawy oraz dziewięć zestawów, składających się z kubka i lunchboxa marki DUKA.