Al. Jerozolimskie 148, 02-326 Warszawa

nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (23.06): niehandlowa

English Українська

Bajkowy marzec w Atrium Reduta!

Data dodania: 8 marca 2023

Zapraszamy wszystkich najmłodszych do odwiedzenia nas w dwie kolejne soboty – 11 i 18 marca. Bohaterowie bajek Psi Patrol, Bob Budowniczy i Strażak Sam będą czekać na Was na 1 piętrze przy strefie WOW.

 

Spotkanie z „Psim Patrolem” – 11 marca, godz. 12:00-18:00

Zapraszamy do wspólnej zabawy z Chase’m i Marshallem. Najmłodsi będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności, podejmując przygotowane przez bohaterską ekipę wyzwania, a także wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Wielbicieli trudnych do rozwikłania zagadek zapraszamy na stanowisko policyjne, gdzie zostawią swój odcisk palca i obejrzą go przez lupę. Fani Rubble’a natomiast na czas naszej imprezy staną się budowniczymi i będą tworzyć wieżę z mega klocków. W strefie Rockiego poznamy zasady recyklingu i nauczymy się dawać drugie życie przedmiotom, przerabiając pozornie niepotrzebne rzeczy na coś nowego i użytecznego. Na stanowisku Adventure Bay, najmłodsi będą mogli sprawdzić jak dobrze znają imiona bohaterów bajki „Psi Patrol”.

Naszych gości zaprosimy do wspólnych zdjęć z Chase’m i Marshallem, a na scenie można będzie podziwiać mini live show z udziałem naszych bohaterów.

W programie Masz Okazję czekać będzie kupon na bezpłatną watę cukrową. Sprawdź szczegóły >> 

 

Spotkanie z Bobem Budowniczym i Strażakiem Samem – 18 marca, godz. 12:00-18:00

Bob Budowniczy nigdy nie jest sam – dołączcie do jego ekipy! Na wszystkich fanów Boba czekają następujące atrakcje:

  • Warsztat Boba – miejsce, w którym można poznać wszystkie narzędzia służące na co dzień do napraw i pracy w warsztacie;
  • Stanowisko budowlane – kącik małych budowniczych.
  • Wyścigi koparek, podczas których najmłodsi muszą wybudować budynek w wyznaczonym terminie;
  • Stanowisko fotograficzne, na którym, po ciężkiej pracy i ukończonych zadaniach, czas na chwilę relaksu. To tutaj Bob Budowniczy chętnie zapozuje z najmłodszymi do pamiątkowych zdjęć.

Podejmij strażackie wyzwanie! Strażak Sam będzie zarażał swoją życzliwością oraz odwagą. Na naszych najmłodszych gości czekać będą atrakcje:

  • Akcja gaszenia pożaru z bohaterem – każdy z nas powinien znać na pamięć numery ratunkowe. Dzięki tej umiejętności można uratować swoje lub czyjeś życie. W tym zadaniu najmłodsi nauczą się, jak je wykorzystywać w życiu;
  • Strażacki tor wyścigowy – strażak musi być szybki i pewny siebie, aby pokonywać przeszkody podczas akcji ratunkowych. Najmłodsi będą mogli poczuć się jak ich ulubiony bohater, wcielić się w rolę kierowcy wozu strażackiego i pospieszyć na pomoc potrzebującym;
  • Zaprojektuj własną odznakę – Stwórz własną strażacką odznakę i noś ją z dumą!
  • Stanowisko fotograficzne

W programie Masz Okazję czekać będzie kupon na bezpłatną watę cukrową. Sprawdź szczegóły >>