pon: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (23.06): niehandlowa en

BARTEK wspiera najbardziej potrzebujące dzieci na Ukarinie

Data dodania: 16 grudnia 2016

BARTEK, europejski producent wysokiej jakości butów, również i w tym roku wsparł dzieci, przekazując to, na czym zna się najlepiej – zdrowe, bezpieczne i ciepłe buty BARTEK o wartości 10 000 USD! Oficjalne przekazanie nastąpiło 12.12.2016 roku w Kijowie, podczas Gali Charytatywnej, zorganizowanej przez Fundację Kamaliya, prowadzonej przez Kamaliyię i Mohammeda Zahoora. Tego wieczoru odbył się uroczysty koncert w Nivki Center.
 
BARTEK po raz kolejny pomógł ukraińskim dzieciom z domów dziecka. Już wcześniej buty o wartości wielu tysięcy dolarów trafiały do potrzebujących przez Fundację Kamaliya, jak i w ramach akcji „Bezpieczny, bo widoczny” do sierot z ATO, przy współpracy z Komendą Główną Policji.
 
Specjalnie na aukcję projektantka firmy BARTEK Katarzyna Gałązka stworzyła autorski model kozaków.
„Ten niepowtarzalny wzór został wykonany z naturalnej, fantazyjnej skóry owczej. Dodatkowo dla uzyskania efektu Glamour, na cholewy, ręcznie zaaplikowano kryształy w kolorze srebra oraz ozdobną taśmę, utkaną z kilku tysięcy mini-kryształów. Całość dopełniło obszycie z dwubarwnego, niezwykle efektywnego futra z długim włosem. Dodatkową, funkcjonalną zaletą są wkładki z leczniczej owczej skóry Relugan. Jestem dumna, że wzór wzbudził wiele emocji i finalnie został wylicytowany za kwotę 2000 tysięcy złotych – dodaje Kasia Gałązka.
 
Produkty BARTEK tworzone są zgodnie z wymogami anatomicznymi stopy dzieci, z naturalnych materiałów, zawsze w ciekawej stylistyce i kolorach oraz posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka
BARTEK to inwestycja w prawidłowy rozwój dziecka!