Al. Jerozolimskie 148, 02-326 Warszawa

sob: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (29.01): handlowa

English Українська

Candylandia – odwiedź z nami krainę słodkości!

Data dodania: 2 grudnia 2022

Warto osłodzić sobie przedświąteczne zamieszanie i odwiedzić Redutę w dniach 9-11 grudnia. W tym czasie zaprosimy naszych klientów do Candylandii, przy naszej strefie WOW czekać będzie Candy Bar pełen słodkości.

 

W Candylandii ile załadujesz, tyle zasmakujesz. Biorąc udział w naszej akcji otrzymasz rożek, który w ciągu 10 sekund możesz zapakować do pełna słodyczami z naszego Candy Baru. Co zrobić, aby dostać się do krainy słodkości? Wystarczy zrobić zakupy na kwotę 250 zł (w tym maksymalnie jeden paragon ze sklepu Carrefour na kwotę 100 zł) i okazać paragon hostessie. Zapraszamy również wszystkich do zrobienia sobie zdjęcia z Mikołajem na naszej specjalnej świątecznej ściance!

 

Nasz Candy Bar czeka na klientów na 1 piętrze przy strefie WOW w godz. 11:00-19:00.

Regulamin akcji >>

 

W oczekiwaniu na nasz słodki event, weź udział w konkursie na naszym profilu na Facebooku >> Sprawdź!

Regulamin konkursu >>

 

Masz apetyt na więcej? Klienci, którzy są w programie Masz Okazję otrzymują rożek w rozmiarze XL! Wystarczy zalogować się na swoim koncie, aktywować kupon i okazać go hostessie na stoisku wraz z paragonami uprawniającymi do udziału w akcji.

Nie masz konta w naszym programie? Zarejestruj się już teraz i odbieraj zniżki i kupony dostępne tylko dla użytkowników programu.

Więcej o programie Masz Okazję >>

*Kupon widoczny jest dla użytkowników, którzy podczas rejestracji zaznaczyli zgodę na komunikację marketingową. Możesz uzupełnić swoje dane i zgody logując się na swoim koncie.

 

Sprawdź pozostałe atrakcje, które czekają na Ciebie w grudniu >>