wed: 10:00 - 21:00; next sunday (27.06): trading day pl

Gaming World w Atrium Reduta

News date: 22 January 2018

Wielkie święto fanów gamingu w Atrium Reduta! Już w najbliższy weekend, 26-28 stycznia, centrum wprowadzi swoich gości w świat gier PC, konsolowych oraz wirtualnej rzeczywistości. Atrium Reduta zamieni się w gamingowe miasteczko, pełne atrakcji i nowinek dla miłośników komputerowej rozrywki. Czeka na nich pięć stref eventowych, turnieje i konkursy z nagrodami.
Dla wielbicieli gier wideo centrum handlowe zaplanowało aż trzy dni niezwykłych emocji,
w czasie których głównym punktem programu będą gry komputerowe, konsolowe
i z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości. Atrakcje zostały przygotowane w pięciu strefach eventowych. W strefie PC odbędą się rozgrywki Rocket League na szybkich komputerach.
W strefie konsolowej dużej goście centrum zagrają w piłkę nożną i wezmą udział w wyścigach samochodowych na Xbox One X. Najmłodsi będą mieli do dyspozycji strefę konsolową małą. Niecodzienną rozrywką dla odwiedzających centrum stanie się strefa VR, prezentująca możliwości wirtualnej rzeczywistości, oraz strefa Nintendo Switch, w której uczestnicy wydarzenia zapoznają się z jedną z najbardziej ekscytujących konsoli tej generacji. Relaks podczas przerwy w grze zapewni strefa odpoczynku.
W gamingowym miasteczku Atrium Reduta przewidziano gry o różnej tematyce, w tym najpopularniejsze gry fabularne. RPG (role-playing game) posiadają wielowątkową fabułę, gdzie gracz, poruszając się po świecie stworzonym przez autora, wciela się w wykreowaną przez niego postać, towarzysząc jej w kolejnych przygodach. Fani gier komputerowych oraz konsolowych będą mogli zagrać też w gry zręcznościowe, logiczne czy strategiczne. Wśród tytułów znajdą się m.in. tak znane, jak * MINECRAFT * ROCKET LEAGUE (PC), JUST DANCE 2018, FORZA MOTORSPORT 7 x 2, FIFA 18 czy LEGO NINJAGO (na konsoli). Przygotowano również konkursy tematyczne i mini turnieje z nagrodami.
Udział w Gaming World jest bezpłatny. Miasteczko gamingowe będzie czynne w dniach 26-28 stycznia w godzinach 12:00-18:00.