śr: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (23.06): niehandlowa en

FILMOWA STOLICA LATA – plenerowe kino na dachu

Data dodania: 26 czerwca 2015

Atrium Reduta zaprasza na prawdziwie filmowe lato. W każdą środę wakacji na ostatnim piętrze parkingu będą wyświetlane największe filmowe hity, które będzie można oglądać siedząc wygodnie na leżakach. To świetny moment w nadrobić kinowe zaległości!
Atrium Reduta dołączyła jako sponsor do znanego w całej Warszawie cyklu wydarzeń „Filmowej Stolicy Lata”. W tym roku odbędzie się jubileuszowa 10. odsłona tego wydarzenia. Impreza trwać będzie w aż 22 miejscach, w tym oczywiście w Atrium Reduta.
Jeśli przegapiliście więc któryś z kinowych hitów, to nic straconego! Będziecie mogli zobaczyć je w niezwykłej atmosferze pod gołym niebem. W ramach cyklu o nazwie „Zaskakująco Filmowa Reduta”, w każdą środę wakacji (od 1 lipca do 26 sierpnia) w lipcu o godz. 21:45 oraz w sierpniu o godz. 21:15, na ostatnim piętrze parkingu na poziomie dachu wyświetlane będą filmy.
Repertuar do pobrania.
Wszyscy klienci centrum handlowego będą mogli oglądać kinowe hity, siedząc wygodnie na leżakach. Należy jednak pamiętać, że impreza zawsze przyciąga znacznie więcej chętnych, aby więc zająć najlepsze leżaki, warto przyjść do centrum nieco wcześniej przed seansem.
Do Atrium Reduta, w realizacji tego wakacyjnego przedsięwzięcia dołączył sąsiadujący z centrum Decathlon, który jako sportowy partner, w każdy dzień projekcji, już od godziny 17:00 zapewni szereg atrakcji nie tylko dla dzieci. Wszyscy kinomani będą mieli możliwość gry w badmintona czy ping-ponga, Decathlon udostępni hulajnogi i rolki.
Film do obejrzenia