Al. Jerozolimskie 148, 02-326 Warszawa

sob: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (03.12): niehandlowa

English Українська

HIT WEEK W MULTIKINIE

Data dodania: 13 listopada 2023

Zapraszamy do naszego kina w Atrium Reduta w Warszawie na HIT WEEK: Tanie Granie! Od 17 do 23 listopada możecie oglądać filmy na wielkim ekranie z zakupionym online biletem od 10 zł w strefie SuperPromo! To wspaniała okazja do nadrobienia zaległości wśród jesiennych hitów filmowych czy zobaczenia premierowych produkcji: „Igrzysk śmierci: Ballada ptaków i węży” oraz najnowszego filmu Woody’ego „Niewierni w Paryżu”.

 

Już w ten piątek zapraszamy na HIT WEEK: Tanie granie. W naszym kinie w Atrium Reduta czeka na Was cały tydzień z biletami od 10 zł. Od 17 do 23 listopada w repertuarze znajdziecie filmy premierowe jak: „Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży” oraz najnowszy film Woody’ego Allena „Niewierni w Paryżu”. Nie zabraknie również propozycji z bieżącego repertuaru: „Marvels”, polskiej produkcji „Chłopi” horroru „Pięć koszmarnych nocy” czy świątecznej komedii romantycznej „Uwierz w Mikołaja”. Przygotowaliśmy też coś dla najmłodszych widzów. Na wielkim ekranie można będzie zobaczyć film familijny „Kajtek Czarodziej” oraz dwie animacje – „Psi Patrol: Wielki Film” i „Inspektor Pająk”.

 

HIT WEEK – ZASDAY: 17 do 23 listopada bilety w strefie SuperPromo w Multikinie Atrium Reduta będą kosztowały 10zł online. Przy zakupie biletów offline – w kasie kina –cena będzie wynosiła 12 zł.

 

Bilety na WEEK: Tanie Granie od 17 do 23 listopada są dostępne w kasie kina, na naszej stronie: https://multikino.pl/repertuar/warszawa-atrium-reduta oraz w aplikacji mobilnej. 

  • pon - nie: 10:00 - 22:00
  • Rozrywka i kultura

Lokalizacja najemcy

Piętro

Legenda

bankomat
pokój rodzica z dzieckiem
schody ruchome
toaleta dla niepełnosprawnych
toaleta
winda
darmowe wifi na terenie całego obiektu
Plac zabaw
Infopunkt