wt: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (23.06): niehandlowa en

Mutanci poszukiwani!

Data dodania: 28 września 2017

Myślisz, że X-Meni to wymyślone postacie z komiksów czy telewizji? Oni są wśród nas! Sprawdź, czy i ty nie masz w sobie genu X!
Bycie Naznaczonym to dar,  który nie wszyscy są w stanie zaakceptować. Bywa przekleństwem i  czasem trzeba go ukryć , jednak nie zawsze jest to  możliwe. Warto jednak  uświadomić sobie, że odmienność to przywilej, który – zamiast zwalczać – należy cenić i chronić.
Już 30 września w Centrum Handlowym Reduta specjalnie przeszkoleni agenci przeprowadzą testy na obecność supermocy!
Zapraszamy całe rodziny w godz. 11-19 i zachęcamy do odwiedzenia punktu sprzedaży nc+ , w którym czekają dodatkowe niespodzianki. Udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny, a przednia zabawa gwarantowana.
Już niebawem na antenie kanału FOX dostępnego na platformie nc+ (pozycja 54) zadebiutuje nowy serial osadzony w uniwersum X-Menów The Gifted: Naznaczeni. Z tej okazji szukamy prawdziwych mutantów! Przyjdź do strefy The Gifted: Naznaczeni i zobacz, czy uda Ci się oszukać wykrywacz kłamstw! Poddaj się badaniu X-testem i odkryj swoją supermoc na specjalnym stanowisku foto!
The Gifted: Naznaczeni to pełna emocji historia z pozoru zwykłego małżeństwa, którego spokojne życie zostaje nagle zburzone przez odkrycie, że ich ukochane dzieci to mutanci z supermocami. By przetrwać, rodzina jest zmuszona uciekać przed wrogim rządem i szukać pomocy ze strony działającej w podziemiu sieci mutantów.
Premiera już we wtorek 3 października o 21:00 na kanale FOX, który jest dostępny między innymi na platformie nc+ (na kanale 54).
FOX
FOX to telewizja serwująca rozrywkę na najwyższym poziomie. Odpowiada na potrzeby współczesnego widza, który oczekuje dobrej jakości rozrywki na co dzień. W dobie, gdy seriale zyskały drugie życie, przestały być tylko wypełniaczem czasu, a stały się pasjonującą i wciągającą intelektualną rozrywką – FOX staje na wysokości zadania i spełnia oczekiwania wymagającego odbiorcy. Emituje światowej klasy seriale w jednym miejscu, na bieżąco.
nc+
nc+ to nowoczesna, najbogatsza pod względem oferty programowej platforma płatnej telewizji premium w Polsce. Oferuje ponad 170 wyselekcjonowanych kanałów najwyższej jakości, w tym ponad 100 w standardzie HD, dając jednocześnie dostęp do ponad 600 kanałów FTA.
Teraz nc+ to również superszybki Internet LTE i telefonia komórkowa. W ramach nc+ Internet oferuje unikalną usługę „TV w kieszeni”, dzięki której oglądając telewizję przez aplikacje nc+ GO lub przez stronę ncplusgo.pl nie zużywa się limitu transferu danych. Dzięki temu swoją telewizję możesz oglądać gdzie chcesz, kiedy chcesz, jak długo chcesz  i na dowolnym ekranie!