Al. Jerozolimskie 148, 02-326 Warszawa

pon: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (11.12): handlowa

English Українська

Nowe marki w Reducie!

Data dodania: 21 listopada 2022

Jesień w Reducie obfituje w zmiany. W ostatnim czasie otworzyło się u nas aż 5 nowych lokali. Wzbogaciły one zarówno ofertę gastronomiczną, modową, jak i usługową.

 

Nasz Przystanek Smaków wzbogacił lokal największej sieci zdrowych fast foodowych restauracji w Polsce. Salad Story czeka na naszych klientów z bogatą ofertą zdrowych i zbilansowanych posiłków, idealnych na lunch czy szybką przekąskę w przerwie zakupów.

 

Poszukiwaczy wyjątkowych przeżyć oraz ciekawych pomysłów na prezent ucieszy otwarcie PrezentuMarzeń. Zbliżający się przedświąteczny boom zakupowy to doskonała okazja do odwiedzenia tego sklepu. Znajdziecie go na parterze, naprzeciwko wejścia do sklepu Carrefour.

 

Wśród nowych sklepów pojawiły się także trzy propozycje modowe. W sąsiedztwie kawiarni Grycan, na parterze, znajduje się sklep marki Quiosque – producenta z 30-letnim doświadczeniem komfortowej odzieży dla kobiet. Na miłośników unikalnych projektów czekają dwa koncepty w formie pop-up store’u. Prysznic Modowy to miejsce powstałe z inicjatywy profesjonalnych projektantów Marioli Turbiarz i Piotra Janickiego, którzy zaprosili do współtworzenia swojego butiku Marzenę Chełmińską- Dudziak, Patrycję Moskwę i Piotra Ciepała. Prysznic Modowy to idealna propozycja dla wymagających pasjonatów mody, oczekujących oryginalnej, ekskluzywnej oferty. DVSBL to z kolei brand stawiający na organiczne i pochodzące z recyklingu materiały. Marka tworzy odzież w stylu streewear, z bardzo dobrej jakości materiałów. Charakteryzuje je proste wzornictwo i kolorystyka nawiązujące do futurystycznej wizji marki. Oba koncepty mieszczą się na pierwszym piętrze, w okolicach strefy WOW.

 

Jeżeli w trakcie zakupów będziecie potrzebowali dodatkowego zastrzyku energii, zapraszamy do wyjątkowej strefy kawiarnianej Be Happy Museum. Tam czeka na Was menu obfite w propozycje pysznych kaw i deserów.