śr: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (27.06): handlowa en

Odwiedź Atrium Reduta i sprawdź nasze nowości. Moda, elektronia, rozrywka i wiele innych. Zapraszamy!

Data dodania: 29 stycznia 2021

Pepco

Europejska sieć sklepów Pepco otworzyła swoje drzwi dla klientów Atrium Reduta w grudniu. Oferuje odzież dla całej rodziny, wyposażenie domu, zabawki i wiele innych produktów. Największym atutem marki jest bardzo szeroka oferta estetycznie wyeksponowanych artykułów i przystępne ceny. Sklepu Pepco o powierzchni ok. 550m2 szukaj na I piętrze.

 

Mohito

Mohito to polska marka, która wzbogaciła modową ofertę Atrium Reduta – w listopadzie otworzyła w galerii salon o powierzchni 640m2. Mohito cieszy się większą sympatią energicznych, wymagających kobiet, które szukają ubrań eleganckich – przeznaczonych do pracy lub na popołudniowe spotkania, a równocześnie ceniących szeroki wybór i wygodę. Odzież oferowana przez tę markę jest delikatna, kobieca i ma niepowtarzalny charakter. Mohito szukaj na parterze.

 

Sinsay

Nowoczesna marka z modą lifestyl’ową wzbogaciła ofertę Atrium Reduta. Jasne przestronne i nowoczesne wnętrze o powierzchni zbliżonej do 1250m2 ułatwia komfortowe znalezienie poszukiwanego asortymentu. Poza ofertą modową dla dzieci, kobiet i mężczyzn oferuje szeroki wachlarz dodatków i akcesoriów beauty oraz artykułów dla domu. Sinsay szukaj na I piętrze.

 

Muzeum Szczęścia i Iluzji – Be Happy Museum

Muzeum Szczęścia i Iluzji – Be Happy Museum znajdziecie w Warszawie tylko w Atrium Reduta! To wspaniałe miejsce na oderwanie się od codzienności i dobrą zabawę w scenerii kultowych donatów, ogromnych słodyczy oraz największego w Polsce basenu z piankami Marshmallow. Na żądnych emocji czekają przyprawiające o dreszcze pokoje iluzji. To miejsce skradnie serce niejednego miłośnika selfie! Be Happu Museum szukaj na 1 piętrze już w lutym!

 

Euro RTV AGD

Elektronika użytkowa, AGD, mobilne akcesoria oraz wiele innych nowinek technologicznych znajdziesz w salonie EURO RTV AGD znajdującym się na I piętrze. Przy zakupach pomocy udzielą wykwalifikowani doradcy technologiczni. W salonie można też skorzystać z drobnych usługi np. instalacji oprogramowania, zabezpieczenia ekranu smartfona itp.