Al. Jerozolimskie 148, 02-326 Warszawa

sob: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (29.01): handlowa

English Українська

Pakujemy prezenty po kokardki!

Data dodania: 2 grudnia 2022

Jeśli wybranie i kupienie odpowiednich prezentów to dla Ciebie mniejszy problem niż ich pakowanie – spieszymy z pomocą!

 

Zaplanuj swoje przedświąteczne zakupy w Atrium Reduta, a my zadbamy o to, aby kupione przez Ciebie prezenty pięknie wyglądały pod choinką. Nasze stoisko pakowania prezentów czynne będzie w terminie 9-23 grudnia, w godzinach 12:00 – 20:00. Znajdziesz je na parterze, przy sklepie CCC.

 

Aby skorzystać z usługi pakowania prezentów, okaż na stoisku paragon na kwotę minimum 100 zł (maksymalnie 1 paragon o wartości 50 zł może pochodzić ze sklepu Carrefour). Po okazaniu paragonu hostessa zapakuje dwa wybrane przez Ciebie prezenty.

 

Regulamin akcji >>

 

Jesteś w programie Masz Okazję? Zaloguj się, aktywuj kupon i okaż go hostessie. Kupon* upoważnia Cię do zapakowania dwóch dodatkowych prezentów bez konieczności okazywania paragonu za zakupy. Nie masz konta w naszym programie? Zarejestruj się już teraz i odbieraj zniżki i kupony dostępne tylko dla użytkowników programu.

 

Więcej o programie Masz Okazję >>

 

*Kupon widoczny jest dla użytkowników, którzy podczas rejestracji zaznaczyli zgodę na komunikację marketingową. Możesz uzupełnić swoje dane i zgody logując się na swoim koncie.

Sprawdź pozostałe atrakcje, które czekają na Ciebie w grudniu >>