Al. Jerozolimskie 148, 02-326 Warszawa

nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (10.03): niehandlowa

English Українська

Powrót do szkoły z Roblox w Atrium Reduta! Spotkaj się z KittyBellą i wygraj specjalne upominki!

Data dodania: 18 sierpnia 2023

Szykuje się prawdziwa gratka dla fanów technologii i gier komputerowych! W ostatni weekend sierpnia centrum handlowe Reduta zaprasza młodzież na szczególne pożegnanie wakacji. Na najmłodszych czekać będzie wiele atrakcji, konkurs wiedzy o Robloksie, spotkanie z ulubioną youtuberką Kitty Bellą oraz upominki!

 

Roblox to wydany system tworzenia gier online, który zachwyca swoimi możliwościami dzieci i młodzież na całym świecie. Użytkownicy chwalą go za ogromny potencjał i szeroki wachlarz dostępnych gier, a autorzy platformy stale podkreślają także jej walory edukacyjne. Dlatego też, świętując zakończenie wakacji, 25-27 sierpnia centrum handlowe Reduta zaprasza wszystkich młodych miłośników technologii do wspólnej zabawy. Na uczestników czekać będą specjalne strefy oferujące rozmaite atrakcje.

 

Wśród nich znajdzie się przestrzeń PC – Education Zone, w której chętni będą mogli spróbować swoich sił w programowaniu, tworząc awatara lub planszę do gry. Gracze mogą także skorzystać ze specjalnej strefy konsolowej Free to play, a za pomocą strefy VR przenieść się na chwilę do wirtualnej rzeczywistości. Weekendowe wydarzenie to dla zainteresowanych okazja do tego, aby sprawdzić swoje zdolności artystyczne w strefie tabletów graficznych Art Zone, wykonać pierwsze dzieło w technologii trójwymiarowej dzięki strefie pisaków 3D oraz dać się ponieść wyobraźni w strefie kreatywnej. W przestrzeni Cardblocks młodzi konstruktorzy wykażą się kreatywnością w składaniu tekturowych klocków. Z kolei w strefie Gravitrax czekać na nich będzie interaktywny system torów umożliwiający stworzenie oryginalnych ścieżek i struktur, po których poruszać się będą metalowe kulki.

 

To nie wszystko! W ten wyjątkowy weekend centrum handlowe Reduta odwiedzi popularna youtuberka KittyBella, która spotka się ze swoimi fanami w sobotę, 26 sierpnia między 13:00 a 17:00. Na uczestników wspólnej zabawy czekać będą także pamiątkowe dyplomy i konkursy z nagrodami. Również w sobotę między 12:00 a 18:00 miłośnicy Robloksa będą mieli okazję wzięcia udziału w specjalnie przygotowanym quizie wiedzy i wygrania upominków.

 

Powrót do szkoły z Roblox w Atrium Reduta to niepowtarzalna okazja, aby spędzić wspaniałe chwile w towarzystwie ulubionych bohaterów bajek. Wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny, dlatego zapraszamy wszystkich – małych i dużych – do odwiedzenia naszej galerii w dniach 25-27 sierpnia. Przybywajcie licznie, czekają na Was niezapomniane atrakcje!