sob: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (07.06): niehandlowa en

-20% na Black Friday w Sephora! Zbliża się prawdziwe szaleństwo zakupów!

Black Friday w Sephora! Zbliża się prawdziwe szaleństwo zakupów!
Szukasz dobrej okazji? Nie czekaj na ostanią chwilę i już dziś kup prezenty świąteczne. Tylko w ten piątek skorzystasz z wyjątkowego rabatu “Black Friday” – 20% na wszystko*
Nie zdążysz zrobić wszystkich zakupów w piątek? Nie martw się – Sephora wydłuża Black Friday o weekend! W sobotę i niedzielę skorzystasz z oferty -20% na zapachy!**
Nie masz jeszcze karty Klubu Sephora? Żaden problem! Zapisz się już dziś i skorzystaj z oferty Black Friday oraz innych ofert dostępnych wyłącznie da Klientów Klubu Sephora.
*Oferta dostępna wyłącznie w dniu 24.11.2017 r. dla Klientów Klubu Sephora. Oferta obejmuje nieprzecenione produkty marek dostępne w perfumeriach Sephora z wyłączeniem produktów marek Acqua di Parma, Kat Von D Beauty oraz Huda Beauty. Szczegóły oferty w Regulaminie. Regulamin dostępny w perfumeriach.
**Oferta dostępna wyłącznie w dniach 25-26.11.2017 r. dla Klientów Klubu Sephora. Oferta obejmuje wszystkie nieprzecenione produkty z kategorii “zapachy” dostępne w perfumeriach Sephora z wyłączeniem produktów marki Acqua di Parma. Szczegóły oferty w Regulaminie. Regulamin dostępny w perfumeriach.

Czas trwania promocji: 06.06