pon: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (30.06): handlowa en

Jedna na prezent, druga dla Ciebie!

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy dajemy prezenty najbliższym, ale nie możemy też zapominać o sobie! W tym roku Atrium Reduta ma dla wszystkich obdarowujących wspaniały prezent. Przy zakupie naszej Karty Prezentowej z doładowaniem powyżej 300zł, drugą kartę o wartości 40zł otrzymasz gratis! Jeśli zdecydujesz się na mniejszy prezent, o wartości od 100zł – dostaniesz od nas piękną ośnieżoną choineczkę.
Promocja obowiązuje od piątku do niedzieli w okresie od. 25.11 – 18.12 lub do wyczerpania zapasów. Regulamin dostępny w Infopunkcie Atrium Reduta.
Karta Prezentowa Atrium Reduta może zostać wykorzystana we wszystkich sklepach C.H. Atrium Reduta obsługujących płatność kartą MasterCard. Suma doładowania dostępnego na karcie może zostać wykorzystana przez 10 miesięcy (data ważności jest podana na karcie) lub do wyczerpania limitu środków. Kartę można zakupić w salonie Yes oraz w Infopunkcie Atrium Reduta. Stan konta karty można sprawdzić w salonie Yes lub dzwoniąc pod bezpłatny numer+48 22 515 30 62.

Czas trwania promocji: 24.06

Więcej promocji