śr: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (30.06): handlowa en

Konkurs: wygraj wizytę w studio nagraniowym B.R.O!

Czuję. Wybieram. Jestem. Pod tym hasłem prowadzony jest konkurs organizowany przez @subway_poland oraz Jakuba „B.R.O” Bireckiego, warszawskiego rapera. Wystarczy w komentarzach pod tym postem na Instagramie rozwinąć tę frazę, aby powalczyć o m.in. wizytę w jego studiu nagraniowym!
Jakub „B.R.O” Birecki to 26-letni warszawski raper, wokalista, producent muzyczny, youtuber. Na swoim muzycznym koncie ma wiele branżowych wyróżnień: dwie Złote Płyty (albumy „Nowy Rozdział” i „High School”), Potrójna Platyna (singiel „Mówiła Mi”) i Diament. Łącznie jego utwory w serwisie YouTube odtworzono ponad 120 000 000 razy. Jesienią ukaże się dwupłytowy album „Karmel”, nakładem niezależnej wytwórni B.R.O, czyli Progress Label – do tej pory promują go takie single jak „Mała”, „Nie Zdradzę”, czy „Deja Vu”.
Mamy dla Was prosty konkurs na Instagramie. Wystarczy uzupełnić frazę – Czuję… Wybieram… Jestem… Najciekawsze i najbardziej kreatywne pomysły zostaną nagrodzone! A co można wygrać?

  • Nagroda główna – 2 osoby zostaną zaproszone na specjalny Meet&Greet do studia B.R.O i posłuchają przedpremierowo albumu „Karmel”
  • Kolejne dwie osoby otrzymają zaproszenie na pojechanie B.R.O i w trasę i zobaczenie całego koncertowego show od zaplecza w Warszawie. Następnych dwóch szczęśliwców będzie mogło zabrać się na koncert do Częstochowy i przeżyć niezapomniane emocje.

Dodatkowo wybierzemy 20 osób, które otrzymają vouchery na darmowe Suby oraz kawę i ciastko
Konkurs trwa do 13 sierpnia. Powodzenia!
Regulamin konkursu: https://www.facebook.com/notes/subway-polska/regulamin-konkursu-spotkanie-z-bro/1688450947919304/
 

Czas trwania promocji: 26.06

Więcej promocji