wt: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (23.06): niehandlowa en

Wakacyjny konkurs z Subway® i AdeZ!

Sezon wakacyjny trwa w najlepsze i liczymy, że Ty również wybierasz się na zasłużony urlop! Letnia aura zachęca do odkrywania kolejnych kierunków podróży, a także nowych smaków.
W menu restauracji Subway® pojawiły się napoje roślinne AdeZ kuszące szczególnie amatorów zdrowej diety. Na fanów smacznej nowości czeka już konkurs na Instagramie, w którym można wygrać m.in. walizki, idealne na letnie wakacje!

Wakacje zaplanowane? Gdziekolwiek się wybierzecie, na pewno przydatna będzie walizka. Spraw sobie wyjątkowy prezent i weź udział w konkursie na Instagramie, w którym do wygrania jest unikatowa torba podróżna. Wystarczy skomentować ten post bit.ly/KONKURS_AdeZ i napisać, który z napojów AdeZ — migdał z mango&marakują czy płatki owsiane z truskawkami&bananem — lepiej pasowałby do Twojej wakacyjnej wyprawy i dlaczego. Cztery najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone wakacyjną walizką, a następne sześć – kubkami i voucherami do restauracji Subway®. Na kolejne 10 osób także czekają kupony na dowolnego suba 15 cm i nowy napój z menu lokalu.
Konkurs kończy się 29.07 — czasu jest niewiele! Puśćcie wodze fantazji i zabierzcie na wakacje kolorową walizkę od Subway®!

Czas trwania promocji: 18.06

Więcej promocji