Al. Jerozolimskie 148, 02-326 Warszawa

śr: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (26.05): niehandlowa

English Українська

Reduta Glow-Up – zadbaj o zdrowie i urodę w Atrium Reduta!

Data dodania: 29 kwietnia 2024

Dołącz do nas i odkryj tajniki piękna oraz zdrowego stylu życia podczas Reduta Glow-Up!

Już 17-18 maja Atrium Reduta stanie się areną dla ekspertów z dziedziny zdrowia i urody! Przez te dwa dni, w godzinach 12:00-18:00, będziecie mieli okazję wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach i badaniach.

 

Co Cię czeka podczas Reduta Glow-Up?

 

  • Strefa Porad Dietetycznych: Otrzymaj profesjonalne porady dotyczące zdrowej diety, odchudzania oraz alergii pokarmowych.
  • Strefa Beauty: Skorzystaj z szerokiej gamy usług z zakresu urody i pielęgnacji skóry.
  • Strefa Zdrowia: Uzyskaj porady dot. zdrowia
  • Strefa Aktywności: Porozmawiaj z ekspertami na temat zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej.
  • Strefa Zewnętrzna: Skorzystaj z usług mobilnych – Słuchobusa oraz Osteobusa, dostępnych na parkingu galerii.

 

Przygotowaliśmy dla Was również super eko upominek za zakupy za min. 150 zł – szklaną butelkę na wodę.

Regulamin akcji promocyjnej

 

Dołącz do nas i odkryj tajniki piękna oraz zdrowego stylu życia podczas Reduta Glow-Up

 

 

Wystawca: CNR
Facebookhttps://www.facebook.com/profile.php?id=61557645614428
Termin: 17-18.05 godz. 12:00 – 18:00
Opis: CNR – to specjalistyczna jednostka medyczna skupiona na rehabilitacji funkcji motorycznych i sensorycznych a przede wszystkim poprawie jakości życia Pacjentów. Rehabilitacja w CNR jest wspomagana przez nowoczesny sprzęt medyczny, który przyspiesza procesy terapeutyczne. CNR to pierwsza taka placówka w Polce, która specjalizuje się w świadczeniu holistycznej opieki i terapii. Celem CNR jest poprawa jakości życia, komfortu codziennego życia w połączeniu z naturą oraz regeneracją organizmu.
W trakcie wydarzenia zainteresowani będą mieli możliwość otrzymania specjalnego zaproszenia na dzień otwarty w ośrodku.

 

Wystawca: Portland Clinic
Facebookhttps://www.facebook.com/profile.php?id=61557645614428
Termin: 17-18.05 godz. 12:00 – 18:00
Opis: Holistyczne leczenie zaburzeń immunologicznych, neurologicznych, infekcji wirusowych, bakteryjnych i pasożytniczych. W klinice wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i metody badawcze, aby z głębokim zrozumieniem podejść do problemów zdrowotnych naszych Pacjentów. Dzięki zaawansowanym narzędziom diagnostycznym jesteśmy w stanie precyzyjnie zidentyfikować źródło problemów, co pozwala na opracowanie najskuteczniejszych planów leczenia.
W trakcie wydarzenia możliwe będzie odbycie darmowej wstępnej konsultacji immunologicznej.

 

Wystawca: Magda Zielonka Makijaż Permanentny
Facebookhttps://www.facebook.com/magdapermanentny/photos
Termin: 17-18.05 godz. 12:00 – 18:00
Opis: Działalność rozpoczęłam w 2013 r. i dzięki licznym szkoleniom stale podnoszę swoje kwalifikacje, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Makijaż permanentny w moim wydaniu to przede wszystkim subtelna pigmentacja dająca naturalny rezultat, podkreślający największe atuty urody klientki. W moim gabinecie zapewniam sterylne warunki, markowe produkty oraz komfort i relaks.
W najbliższym czasie Pani Magdalena planuje wydanie ebooka na temat Jogi Twarzy, której jest certyfikowanym instruktorem, na temat której również będzie można uzyskać informacje w trakcie eventu.
W trakcie wydarzenia będzie możliwość odbycia bezpłatnych konsultacji na temat makijażu permanentnego oraz otrzymania vouchera zniżkowego na usługi w salonie.

 

 Wystawca: Ania Tkaczyk Makeup
Facebook: https://www.facebook.com/ania.tkaczyk.makeup/
Termin: 17.05 godz. 12:00 – 18:00
Opis: Makijażem zajmuję się od 10 lat, na co dzień uczę kobiety jak podkreślać swoją urodę podczas kursów Umaluj się sama, uczę również zawodu przyszłe makijażystki. Współpracuję z firmami wykonując makijaże biznesowe oraz prowadząc grupowe warsztaty z makijażu dziennego. Wykonuję również makijaże ślubne i okolicznościowe dla klientek. Od 2023 roku jestem właścicielką studia Makeup Spot, wcześniej przez ponad 5 lat pracowałam jako makijażystka przy programach rozrywkowych takich jak Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z gwiazdami. W trakcie wydarzenia prezentowane będą porady na temat makijażu zgodnie z poniższym harmonogramem.

Harmonogram:

12:30 Jak symetrycznie pomalować brwi

13:30 Konturowanie twarzy produktami mokrymi i suchymi

14:30 Zasady malowania oczu, jak malować opadającą powiekę

15:30 Jak dobierać rodzaj i kolor podkładu

16:30 Prosty sposób na podkreślenie i optyczne powiększenie ust bez efektu klauna

17:30 Proste sposoby na kreski na oczach
Po każdym bloku zainteresowane będą miały 15 min na pytania, konsultacje dotyczące omawianego tematu.

 

Wystawca: Magdalena Kania
Instagram: https://www.instagram.com/trycholog_warszawa/
Termin: 17.05 godz. 12:00 – 18:00
Opis: Magdalena Kania, Trycholog Licencjonowany przez PST. Ponad 10 lat doświadczenia w diagnozowaniu i zwalczaniu chorób skóry głowy i włosów. Założyciel Academy of Trichology.  Członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Preferuje trychologię w nurcie holistycznym, co oznacza podejście całościowe do problemu łysienia i chorób skóry głowy.
W trakcie wydarzenia klienci będą mogli skorzystać z darmowych konsultacji oraz wykonać badanie skóry głowy.

Podczas eventu, na stanowisku trychologicznym będzie można:

– zbadać włosy i skórę głowy

– zasięgnąć porady trychologicznej

– dowiedzieć się jaki masz typ skóry głowy

– określić porowatość włosów

– zmierzyć grubość włosów

 

 

Wystawca: Fundacja DKMS
Facebook: https://www.facebook.com/DKMS.pl
Termin: 17 – 18.05 godz. 12:00-18:00
Opis: Misją Fundacji DKMS jest znalezienie Dawcy dla każdego Pacjenta na świecie potrzebującego przeszczepienia komórek macierzystych. Podczas REDUTA Glow Up – Targi Zdrowia i Urody, zapraszamy do stanowiska Fundacji DKMS, na którym każda zdrowa i chętna osoba w przedziale wieku 18-55 będzie mogła zarejestrować się jako potencjalny Dawca szpiku! Pomożesz? Bo możesz. Masz to w genach!

 

Wystawca: Warsaw Genomics

Facebook: https://www.facebook.com/WarsawGenomics

Termin: 17-18.05 godz. 12:00 – 18:00

Opis: Warsaw Genomics jest firmą, która dzięki wysoce wykwalifikowanemu zespołowi lekarzy genetyków, diagnostów laboratoryjnych i bioinformatyków, w ciągu ostatnich 5 lat stała się jednym z liderów diagnostyki genetycznej w Polsce.
Misją Warsaw Genomics jest zapewnienie pacjentom rozwiązań medycyny genowej, dzięki którym nie zachorują lub będą mogli jak najszybciej podjąć odpowiednie działania, zapewniające jak najskuteczniejsze leczenie.

W wydarzeniu klienci będą mogli otrzymać zniżki na badania genetyczne.

 

Wystawca: Stowarzyszenie UroConti

Facebook: https://www.facebook.com/UroConti

Termin: 17-18.05 godz. 12:00 – 18:00

Opis: Stowarzyszenie Osób z NTM „UroConti” zrzesza osoby z chorobami układu moczowo-płciowego. Stowarzyszenie zostało założone przez grupę aktywnych osób, które chcą pomóc sobie i innym pacjentom borykającym się z tymi problemami. UroConti rozpoczęło działalność z początkiem kwietnia 2007 roku, jest organizacją non-profit. Każdy kto boryka się z chorobami układu moczowo-płciowego (w tym nietrzymanie moczu) może zostać członkiem Stowarzyszenia
i aktywnie włączyć się w jego działalność.

W ramach działalności prowadzi m.in.:

– zajęcia gimnastyczne wzmacniające mięśnie dna miednicy prowadzone przez wykwalifikowane fizjoterapeutki uroginekologiczne,

– spotkania edukacyjne i konsultacyjne z udziałem lekarzy i innych specjalistów,

– spotkania i wyjazdy integracyjne

 

 

Wystawca: Project Balance

Facebook: https://www.facebook.com/projectbalancepl

Termin: 17-18.05 godz. 12:00 – 18:00

Opis: Project Balance to miejsce dla poszukujących harmonii ciała i umysłu. To nasze wymarzone studio, gdzie prosto z serca dzielimy się pasją i dbamy o najwyższą jakość usług. W Project Balance każde doświadczenie jest spersonalizowane, co pozwala czerpać pełne korzyści zdrowotne z masaży, zajęć jogi i pilatesu.

Podczas wydarzenia prowadzone będą krótkie zajęcia ruchowe, oraz porady z zakresu fizjoterapii.

 

Wystawca: Time For Wax

Termin: 17-18.05 godz. 12:00 – 18:00

Opis: Time for Wax jest pierwszą w Polsce siecią salonów specjalizujących się w depilacji woskiem, epilacji laserowej oraz stylizacji brwi i rzęs. Jako pionierzy na rynku, oferujemy klientom najwyższą jakość usług w przyjemnej atmosferze. Nasz zespół doświadczonych kosmetyczek dba o komfort i zadowolenie klientów, zapewniając profesjonalną obsługę i szybki efekt gładkiej skóry. Dzięki najnowszym technologiom i starannie dobranym produktom, zapewniamy szybką obsługę i efektywność zabiegów. W Time for Wax nie tylko dbamy o piękno, ale także o zadowolenie naszych klientów.

 

 

Wystawca: Kodano Optyk

Facebook: https://www.facebook.com/KODANOOPTYK

Termin: 17-18.05 godz. 12:00 – 18:00

Opis: Polska sieć salonów optycznych Kodano Optyk powstała jako część grupy KODANO S.A. lidera na polskim rynku optycznym, Kodano Optyk to kilkadziesiąt salonów optycznych oraz wygodny sklep internetowy www.kodano.pl.
Specjalizujemy się w sprzedaży okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych i soczewek kontaktowych. Każdy salon posiada gabinet optometrystyczny oferujący profesjonalne badanie wzroku wraz z doborem soczewek kontaktowych.

Podczas eventu klienci mogą skorzystać z usługi przesiewowego badania wzroku, oraz wyczyścić okulary w myjce ultradźwiękowej.

 

 

Wystawca: Diverse

Facebook: https://www.facebook.com/DiverseSystem?locale=pl_PL

Termin: 17-18.05 godz. 12:00 – 18:00

Opis: Diverse, jak sama nazwa wskazuje, to marka dla ludzi poszukujących różnorodności, a strój tych osób odzwierciedla takie cechy jak aktywne podejście do życia, spontaniczność, ciekawość, chęć do odkrywania nieznanych miejsc i otwartość na nowe idee. W trakcie eventu na manekinach prezentowane będą stylizacje najnowszych kolekcji odzieży sportowej.

 

 

Wystawca: City Fit

Facebook: https://www.facebook.com/CityFitpl

Termin: 18.05 godz. 12:00 – 18:00

Opis: CityFit to nie tylko sieć klubów fitness. To miejsce, w którym osiągasz cele, zdobywasz kolejne wyżyny swoich umiejętności, poznajesz ludzi i spędzasz efektywnie czas wolny.

W trakcie wydarzenia klienci mogą skorzystać z porad dietetyka oraz trenera

personalnego. Dodatkowo, rozdawane będą darmowe wejściówki na siłownię.

 

 

Wystawca: Czas na herbatę

Facebook: https://www.facebook.com/czasnaherbate/

Termin: 17-18.05 godz. 12:00 – 18:00

Opis: Bywają momenty ciche, zadumane, refleksyjne, komponujące się z wygodnym fotelem, znakomitą lekturą i dźwiękami kojącej muzyki. Chwile roześmiane, kipiące energią. Urodziny, rocznice, święta… Życie jest pełne przyjemności. Czas na Herbatę to zachęta do ich smakowania.
W trakcie wydarzenia na klientów czekać będzie degustacja, próbki herbat, vouchery.

 

Wystawca: Essensey

Facebook: https://www.facebook.com/essenseycom

Termin: 17-18.05 godz. 12:00 – 18:00

Przyjdź na „Reduta Glow-up” i poznaj markę Essensey!

Essensey to polska marka suplementów diety, której produkty kupicie m.in. w Hebe.

Możecie zaopatrzyć się w ich witaminy, składniki mineralne, kolageny, ekstrakty roślinne, niezbędne kwasy tłuszczowe i wiele innych preparatów.

Marka Essensey stawia na połączenie natury i nauki, które​wspiera w utrzymaniu homeostazy, czyli równowagi całego organizmu. Dodatkowo Essensey na każdym etapie produkcji dba o jakość i bezpieczeństwo swoich produktów. Zostały one wyprodukowane w zakładzie produkcyjnym, który spełnia międzynarodowe normy jakościowe ISO9001 i ISO22000.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przyjdź na stoisko w dniach 17-18.05.2024 w godzinach 12-18 i porozmawiaj z dietetykiem marki Essensey. Na odwiedzających będzie czekał konkurs z nagrodami!

 

Regulamin wydarzenia