Al. Jerozolimskie 148, 02-326 Warszawa

nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (10.03): niehandlowa

English Українська

Reduta wiosłuje z WOŚP

Data dodania: 23 stycznia 2023

W najbliższą sobotę, Atrium Reduta przyłączy się do bicia rekordu w wiosłowaniu na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dołącz do nas 28 stycznia, zmierz się na ergometrze wioślarskim i odbierz certyfikat oraz upominek.

 

W jedenastu lokalizacjach w Polsce sportowcy, politycy oraz klienci zasiądą na ergometrach wioślarskich by pobić poprzednio ustanowione rekordy. Pojedynek polega na zmobilizowaniu jak największej ilości osób, z których każda pokona dystans 500 metrów. Wiosłowanie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się po raz trzynasty.

 

Jaki mamy cel? Chcemy pobić rekord Polski w największej ilości osób, które w ciągu 8h (godz. 10.00 – 18.00) przewiosłują na ergometrze wioślarskim dystans 500 metrów (każda osoba)! Rywalizacja będzie toczyła się w Warszawie, Bydgoszczy, Gdańsku, Gorzowie Wielkopolskim, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu i Wrocławiu. Zwycięskie miasto otrzyma profesjonalny ergometr wioślarski, którego fundatorem jest Polski Związek Towarzystw Wioślarskich.

 

Sprawdź jak wyglądała rywalizacja w poprzednim roku >> Wiosłowanie dla WOŚP 2022 – YouTube

Sprawdź szczegóły wydarzenia na Facebooku >> Wiosłowanie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy | Facebook