pon: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (26.09): niehandlowa en

Smak zabawy w Atrium Reduta!

Data dodania: 23 lipca 2021

Wakacje w pełni! Jeśli brakuje Wam pomysłów na spędzanie wolnego czasu zapraszamy do Atrium Reduta.

 

Wyjątkowe miejsce dla fanów Instagrama i selfie to Be Happy Museum . Wielbiciele social mediów mogą w nim zrobić niezliczoną ilość zdjęć na tle barwnych autorskich scenografii.

Karuzela z jednorożcami, oryginalny Harley Davidson czy wanna z kwiatową scenografią działają na wyobraźnię i inspirują. W tej kreatywnej przestrzeni można nie tylko organizować sesje fotograficzne, ale również kręcić teledyski oraz filmiki na TikTok.

 

Gratką dla graczy jest unikalna przestrzeń gamingowa – Strefa Gracza x-kom – gdzie fani rozgrywek mają możliwość przetestowania na miejscu najnowszego typu urządzeń i rozwiązań, w tym konsoli, laptopów, monitorów oraz szeregu akcesoriów.

Innym pomysłem na rodzinne spędzanie czasu jest wizyta w sali zabaw Euro Lider. To bajecznie kolorowa, wymarzona przestrzeń do zabawy dla młodszych i starszych gości.

W nowo otwartym miejscu na dzieci czeka masa baśniowych atrakcji i przeżyć. Szaleństwo w małpim gaju, nurkowanie w basenie pełnym kolorowych piłek, domek Baby Jagi, pełne emocji zjazdy na kolorowych zjeżdżalniach czy też wizyta w chatce na kurzej łapce dostarczą wszystkim niezapomnianych wrażeń

 

Po intensywnej  zabawie warto złapać oddech i nabrać energii w nowej strefie restauracyjnej Atrium Reduta. Na fanów azjatyckich specjałów czeka Silver Dragon z propozycją kuchni wietnamskiej, chińskiej i tajskiej, przygotowanej przez rodzimych azjatyckich kucharzy. Kulinarną podróż śladami smaków Morza Śródziemnego zaserwuje klientom Mąka i Oliwa. Domowe obiady – pyszne pierogi, sycące kotlety, zdrowe zupy i świeże surówki to z kolei początek długiego menu Mleczarni Jerozolimskiej– oferującej dania naszej rodzimej kuchni. Lokal serwuje potrawy oparte na oryginalnych polskich przepisach, z wykorzystaniem wyłącznie naturalnych i nieprzetworzonych składników. Fanów ulicznego jedzenia oraz najwyższej jakości wołowiny obsłuży z kolei Republika Burgera, a miłośników najsłynniejszych dań z kurczaka – KFC.

 

Zapraszamy na wakacyjne rozrywki do Reduty!