śr: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (23.06): niehandlowa en

Student na starcie

Data dodania: 11 października 2016

Niedawno rozpoczął się rok akademicki – wyjątkowy czas dla wszystkich studentów. Z tej okazji Atrium Reduta przygotowała specjalne wydarzenie z myślą właśnie o nich. „Student na starcie” odbędzie się 14 i 15 października, a w planach – wszelkie atrakcje związane ze sprawami studenckimi.
STREFA EDUKACYJNA
Uczestnicy wydarzenia znajdą tam liczne oferty kursów, m.in. językowych i zawodowych. Na miejscu pojawią się również firmy, oferujące szkolenia oraz edukacyjne wyjazdy zagraniczne: do Europy i Stanów Zjednoczonych.
STREFA PRACY
Tu uczestnicy dowiedzą się wszystkiego o możliwościach staży, stałej pracy czy kursów doszkalających. Źródłem wiedzy będą stanowiska informacyjne wielu firm, zarówno krajowych, jak i …zagranicznych. Poza tym, na wydarzeniu będzie można spotkać się z przedstawicielami studenckich start-upów, którzy opowiedzą o tej formie rozpoczynania kariery zawodowej – pod kątem możliwości oraz zagrożeń.
STREFA URODY
Profesjonalna stylistka marki Quiosque doradzi, jak, uwzględniając figurę, dobrać odpowiedni strój na każdą okazję – czy ma być to codzienny outfit na uczelnię, czy też na egzamin lub wieczorne wyjście. Na miejscu będzie można skorzystać również z porad wizażystki marki Mexmo w zakresie doboru odpowiednich kosmetyków do makijażu i pielęgnacji. Uczestniczki zyskają tam również możliwość wykonania bezpłatnego makijażu.
Czekają też inne atrakcje!
Każda osoba, która weźmie udział w akcji, otrzyma specjalną książeczkę rabatową. Pozwoli ona na skorzystanie z całego szeregu zniżek i promocji u licznych partnerów akcji oraz wybranych najemców Atrium Reduta.
14.10.2016 (piątek) – godz. 14:00 – 19:00
15.10.2016 (sobota) – godz. 12:00 – 19:00