Al. Jerozolimskie 148, 02-326 Warszawa

sob: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (29.01): handlowa

English Українська

Świąteczne budowanie LEGO z kolegą

Data dodania: 2 grudnia 2022

Nie ma świątecznej choinki bez ozdób. Dlatego zapraszamy wszystkich, którzy lubią dekorować świąteczne drzewko, a przy okazji kochają budowanie z klocków LEGO, na specjalne warsztaty z klockowym YouTuberem!

 

W dniach 17-18 grudnia udekorujemy drzewka 1000 bombek z klocków LEGO. Warsztaty z budowania poprowadzi Brodaty Geek – pasjonat i recenzent zestawów LEGO, juror I edycji Lego Masters. Warsztaty odbywać się będą na 1 piętrze przy strefie WOW, w godzinach 11:00-19:00.

 

Każde dziecko, które weźmie udział w warsztatach i przygotuje świąteczną dekorację, otrzyma pamiątkowy dyplom oraz klocki do złożenia zabawki z kalendarza adwentowego LEGO.

 

Sprawdź kanał Brodatego Geeka na YouTube >> 

Sprawdź regulamin wydarzenia >>

 

Jesteś w programie Masz Okazję? Po warsztatach zabierz swoje dziecko na watę cukrową. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto, aktywujesz kupon i okażesz go hostessie.

 

Nie masz konta w naszym programie? Zarejestruj się już teraz i odbieraj zniżki i kupony dostępne tylko dla użytkowników programu.

Więcej o programie Masz Okazję >> 

*Kupon widoczny jest dla użytkowników, którzy podczas rejestracji zaznaczyli zgodę na komunikację marketingową. Możesz uzupełnić swoje dane i zgody logując się na swoim koncie.

 

UWAGA! Super konkurs dla wszystkich fanów klocków LEGO. Pokaż nam swoje najlepsze ozdoby choinkowe i wygraj zestaw klocków LEGO.

Szczegóły konkursu na naszym Facebooku >>

Regulamin konkursu >> 

 

Sprawdź pozostałe atrakcje, które czekają na Ciebie w grudniu >>