Al. Jerozolimskie 148, 02-326 Warszawa

sob: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (03.12): niehandlowa

English Українська

Targi Pupilove startują w Reducie

Data dodania: 16 stycznia 2023

Znane i lubiane targi z ofertą skierowaną do miłośników zwierzaków już 22 stycznia wystartują w Atrium Reduta. Zapraszamy wszystkich chętnych w godzinach 11:00-17:00. Stoiska będą zlokalizowane na parterze. Wstęp na targi dla zwiedzających jest bezpłatny, a przyprowadzone przez właścicieli czworonogi będą mile widziane.

 

 

PupiLove Targi to lokalne wydarzenie skierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów. Podczas PupiLovych Targów macie możliwość spotkać się bezpośrednio z wieloma małymi producentami niezwykłych akcesoriów i produktów dla czworonogów, którzy przyjadą z różnych stron Polski. Są to wyroby niszowe, często ręcznie wytwarzane, najwyższej jakości, których nie znajdziecie w zwykłych sklepach. Dodatkowym atutem jest to, że każdą rzecz możecie obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i kupić, a nasi wystawcy chętnie służą Wam radą i pomocą w doborze produktów najodpowiedniejszych dla Waszego Pupila. Znajdziecie tu m.in. przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli.

 

Sprawdź listę wystawców >>

 

Odwiedzając naszą galerię w niedzielę nie zapomnijcie zajrzeć do Be Happy na kawkę i coś słodkiego. Z kuponem z programu Masz Okazję czeka na was słodki rabat 25%. Sprawdź >>