Al. Jerozolimskie 148, 02-326 Warszawa

pon: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (11.12): handlowa

English Українська

Virtual Dancer w Atrium Reduta

Data dodania: 4 października 2022

Wejdź z nami w jesień tanecznym krokiem! Odwiedź Redutę, spotkaj swoich ulubionych internetowych twórców, sprawdź się w najpopularniejszej grze tanecznej na świecie i stań do rywalizacji o nagrody.

 

Zagraj z nami w Just Dance i weź udział w Mistrzostwach.

 

Mistrzostwa odbywają się w dwóch etapach.

  1. MISTRZOSTWA MIAST. Eliminacje offline odbędą się w 5 miastach Polski – Warszawie (dwa wydarzenia), Wrocławiu, Toruniu, Bydgoszczy i Szczecinie. Przyjdź do Reduty w dniach 10-15 października i odwiedź strefę Virtual Dancer na 1 piętrze (przy strefie WOW). Zmierz się w tanecznej rywalizacji. Zwycięzcy eliminacji otrzymają nagrody i zostaną zaproszeni na weekendowe rywalizacje z TikTokowymi influencerami.
  2. MISTRZOSTWA POLSKI. W rywalizacji online udział może wziąć każdy. Wygrywa ten kto zdobędzie największą ilość polubieni na TikToku. Zagraj i zdobądź tytuł Mistrza Polski Virtual Dancer!

 

Kogo spotkasz w Reducie? Do tanecznej strefy Virtual Dancer zapraszają: Julia Śmigielska, Dominik Rupiński, Kamciu, Wanesa Stefaniak, Ksenia Wojciechowska.

 

Śledź wydarzenie na Facebooku i bądź na bieżąco >>

 

Just Dance to najpopularniejsza na świecie gra taneczna, która skupia społeczność ponad 120 milionów graczy. Aby sprawdzić się w tanecznej rywalizacji nie potrzeba dodatkowych akcesoriów – wystarczy smartfon z aplikacją Just Dance Controller, którą następnie paruje się z konsolą. Gra opiera się na utworach, do których należy zatańczyć. To doskonała okazja do ćwiczeń i zdrowego ruchu, a także świetny sposób na rozkręcenie każdej imprezy. Dzięki funkcjom personalizacji można tworzyć m.in. swoje własne playlisty. W ramach gry odbywają się turnieje, w których można stanąć do tanecznej rywalizacji z graczami z całego świata.