pon: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (24.11): handlowa en

Wakacyjne czwartki

Data dodania: 9 lipca 2019

Od dziś to czwartek będzie najbardziej wyczekiwanym dniem tygodnia! Specjalnie na letnie czwartkowe dni przygotowaliśmy wyjątkowe oferty, obok których nikt nie przejdzie obojętnie. Odwiedź nas i skorzystaj z unikalnych, wakacyjnych promocji:

 

•             11 lipca do dowolnej kanapki w Subwayu – kawa za dwa złote. A dla członków programu Reduta Friends – za darmo!

 

•             18 lipca przy zamówieniu lunchu w Ichiban Sushi – Futomak Szefa Kuchni – gratis. A dla członków programu Reduta Friends – herbata za darmo!

 

•             25 lipca zjedz lunch w dowolnym punkcie gastronomicznym w Atrium Reduta i odbierz kupon na 2 kulki lodów w kawiarni Grycan. Dla członków programu Reduta Friends dodatkowo kawa gratis.

 

•             1 sierpnia kup sałatkę i odbierz drugą taką samą gratis. Dla członków programu Reduta Friends przy zakupie sałatki – zupa za darmo. Oferta ważna do pierwszych 30 osób.

 

•             8 sierpnia  zjedz lunch w dowolnym punkcie gastronomicznym w Atrium Reduta i odbierz kupon na 2 kulki lodów w kawiarni Grycan. Dla członków programu Reduta Friends dodatkowo kawa gratis.

 

•             22 sierpnia przy zamówieniu lunchu w Ichiban Sushi – Futomak Szefa Kuchni – gratis. A dla członków programu Reduta Friends – herbata za darmo!

 

Każdy wakacyjny czwartek to kolejna, pyszna promocja w Atrium Reduta. Zapraszamy!

 

Regulamin promocji znajduje się tutaj: Wakacyjne Czwartki regulamin.PDF oraz w Punkcie Informacyjnym galerii.