pon: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (23.06): niehandlowa en

Wólczanka kolekcja wiosna-lato 2017

Data dodania: 1 marca 2017

Wiosenne kwiaty, mikro wzory przywodzące na myśl klimat wakacyjnej beztroski oraz kolory – zarówno subtelne pastele, jak i soczyste nasycone odcienie – to najmocniejsze wyznaczniki nowej kolekcji Wólczanki, która czeka już na Klientów w butikach marki.
 
Wraz z premierą kolekcji na wiosnę i lato 2017 marka Wólczanka prezentuje zdjęcia ze swojej kampanii wizerunkowej. Już szybki rzut oka wystarczy, aby przekonać się, że w nowym sezonie marka odważnie stawia na mocne kolory i wyraziste wzory, obecne zarówno na koszulach, jak i towarzyszących im dodatkach: krawatach, muchach, poszetkach oraz damskich szalach i apaszkach.
 
Odpowiadając na aktualne trendy, Wólczanka nie zapomina oczywiście o swoim biznesowym charakterze. W kolekcjach męskiej i damskiej nie zabraknie także koszul w odcieniach bieli, błękitu i różu. Obok modeli z najwyższej jakościowo bawełny, Klienci znajdą również propozycje z przewiewnej i świetnie sprawdzającej się w wysokich temperaturach tkaniny lnianej.
 
Ubrania z kolekcji uchwycone zostały w radosnych, pełnych uśmiechu i wiosennej beztroski kadrach, których autorem jest utalentowany fotograf Adam Pluciński. Jego zdjęcia można podziwiać już na witrynach oraz we wnętrzach butików Wólczanka i Lambert.
 
SESJA ZDJĘCIOWA
 
Zdjęcia: Adam Pluciński
Stylizacja: Kania Kamińska
Modelki: Patrycja/Gaga Models, Edyta/Model Plus, Marysia/QModels
Modele: Błażej/Panda Models, Brandon/QModels
Make-up: Julita Jaskółka, Agata Kalbarczyk
Włosy: Piotr Wasiński/Van Dorsen Artists, Michał Bielecki/ Warsaw Creatives
Backstage: Łukasz Wajszczyk
Film: Kuba Kossak
Scenografia: Michał Zomer
Produkcja: Move Picture
 
 
 
***
Wólczanka od zawsze stawia na najwyższą jakość tkanin i dodatków oraz perfekcję wykonania. W swoich kolekcjach posiada zarówno klasyczne wzory jak i modele zaprojektowane w oparciu o najnowsze światowe trendy. Najbardziej wymagającym klientom – Wólczanka poleca linię Lambert. Lambert to koszule uszyte zgodnie z zasadami tradycyjnego krawiectwa, z tkanin od renomowanych światowych producentów.