Al. Jerozolimskie 148, 02-326 Warszawa

pt: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (09.10): niehandlowa

English Українська

wow-przystanek

Zrób sobie przystanek

Zrób sobie

przystanek w zabawie!

Czas na przerwę, a może wystarczy już na dziś zabawy? Rodzinne spędzanie czasu ze Strefy WOW można przenieść do strefy pyszności, czyli naszej nowej strefy restauracyjnej i zrobić sobie Przystanek pełen Smaku.

To idealne miejsce na rodzinny obiad i złapanie oddechu w zaciszu naszych niezwykłych restauracji. Jest z czego wybierać. Można tu skosztować włoskich smaków i oczyma wyobraźni przenieść się na rzymską prowincję albo zdecydować się na coś na szybko i poczuć klimat tętniących życiem miasta amerykańskich burgerowni. A może będzie to zdrowa sałatka i koktajl? Każdy znajdzie dla siebie coś smakowitego, nawet ci najbardziej kapryśni.

Na rodziców szukających miejsca na przerwę czy poobiednią sjestę czekają kawiarnie, gdzie będą mogli napić się aromatycznej kawy, a dzieci skosztować słodkości, że palce lizać. Zaś najmłodsze maluchy skorzystają ze specjalnie dla nich przygotowanej bezpłatnej strefy wypełnionej zabawkami sensorycznymi.

Naszym celem jest ugościć każdego najlepiej jak potrafimy – tak by wyszedł nasycony zabawą, pysznościami i przede wszystkim – uśmiechnięty.

ZRÓB SOBIE PRZYSTANEK SMAKU

youtube