Al. Jerozolimskie 148, 02-326 Warszawa

pon: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (11.12): handlowa

English Українська

wow-strefa-wow

Strefa Wow

Tu jest

WOWastycznie

Strefa WOW to niesamowity bezpłatny plac zabaw dla dzieci, który wywoła uśmiech na dziecięcych buziach. Labirynt, ścianka wspinaczkowa, coś dla maluchów i wiele więcej!

Strefa Wow

Dziecięca Strefa WOW w Atrium Reduta to niezwykłe miejsce, znajdujące się na pierwszym piętrze naszego centrum, w którym zabawa przenosi się w inny wymiar. To nowoczesny i bezpłatny plac zabaw, którego nie da się nie zauważyć, bo jego centrum to górujące nad strefą, ogromne litery WOW, w których zamknęliśmy wszystko to, co najfajniejsze dla dzieci. Najmłodsi staną się tu prawdziwymi odkrywcami dobrej zabawy, a rodzice będą mieć pewność, że ich pociechy spędzają czas w bezpiecznym miejscu, w którym zabawie nie ma końca.

Strefa Wow

Wszystko to w niepowtarzalnej przestrzeni placu zabaw, jakiego jeszcze nie było. Strefa WOW skrywa mnóstwo niespodzianek, które zrobią wrażenie na małych i dużych. Można się tu zgubić w labiryncie, który nie jest wcale labiryntem, jakiego się spodziewacie. Na pewno zapewni trochę ruchu, a przez to i endorfin – podobnie jak ścianka wspinaczkowa, na której dzieci będą mogły przetestować swoją sprawność. Na placu zabaw poharcują do utraty tchu, a na zjeżdżalniach poczują wiatr we włosach. I pewnie same wymyślą tu jeszcze mnóstwo innych sposobów na czas pełen frajdy i psot.

Strefa Wow

Atrakcje Strefy są zamknięte w przezroczystych ścianach i z pewnością wywołają niejedno wow na twarzach bawiących się w środku dzieci. Zaś dla maluchów przygotowaliśmy specjalne miejsce przystosowane do ich potrzeb – będzie miękko i bezpiecznie, by i oni mieli swoją przestrzeń do zabawy.

Strefa Wow

Wszystkie atrakcje w Strefie WOW są dostępne bezpłatnie. Nasz plac zabaw będzie idealnym rozwiązaniem na wspólne rodzinne wyjścia dla rodziców, którzy chcą zrobić szybkie zakupy, załatwić sprawy czy po prostu spędzić dobry czas z dziećmi, nie tylko przy okazji niedzielnego obiadu.