Al. Jerozolimskie 148, 02-326 Warszawa

pt: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (09.10): niehandlowa

English Українська

wow-udogodnienia

Mówimy otwarcie WOW

Zakupy z dzieckiem?

Mamy na to patent

Odwiedzasz nasze centrum z dzieckiem? Zobacz jakie uwygodnienia dla Was przygotowaliśmy, żeby udało Ci się załatwić jak najwięcej spraw, a przy okazji – żeby Wasz czas w Atrium Reduta upłynął Wam jak najprzyjemniej.

Pokój dla rodzica z dzieckiem

Dla rodziców z malutkimi dziećmi przygotowaliśmy pokój, gdzie w spokoju będą mogli zająć się swoją pociechą. Czeka tam przewijak, mikrofalówka do podgrzania jedzenia i komfortowe siedzisko.

Szersze rodzinne miejsca parkingowe

Rozłożenie dziecięcego wózka wymaga przestrzeni, dlatego na parkingu wyznaczyliśmy specjalne szersze miejsca parkingowe dla rodzin.
Dodatkowo w weekendy (sobota i niedziela) parking w Atrium Reduta jest bezpłatny! Nie śpiesz się z zakupami, pośpiech to zły doradca.

Windy i trawelatory

W Atrium Reduta znajdziecie dwie windy, znajdujące się w pobliżu strefy restauracyjnej oraz w głównym pasażu, a także trawelatory prowadzące z parkingów podziemnych.

Plac zabaw

Dzieci fantastycznie spędzą czas w Strefie WOW, na bezpłatnym placu zabaw pełnym niezwykłych atrakcji jak np. ścianka wspinaczkowa, labirynt czy poduchy dla maluszków. Przygotowaliśmy też dodatkowy plac zabaw dla najmłodszych w strefie restauracyjnej, który pozwoli na spokojny posiłek rodzicom.

Toalety dla dzieci

Dbamy o potrzeby wszystkich naszych gości, więc dzieci mogą skorzystać ze specjalnie dla nich przystosowanych toalet.

Bajkowe urodziny w Euro Lider

Najbardziej roześmiane urodziny zorganizujesz tylko na placu zabaw Lider! Animatorzy zadbają o wszystko, tak żeby było to niezapomniane przyjęcie. Wybierać można między kilkoma salami tematycznymi, jak np. Kraina Lodu czy Star Wars.

Tort na wymarzone urodziny

Wyjątkowy urodzinowy tort, który spełnia marzenia zapewni cukiernia Sowa lub piekarnia Skalski.

Książki i artykuły szkolne

Książki, zestawy kreatywne i wszystko, co potrzebne do szkoły i przedszkola czy po prostu do zabawy w domu można kupić w księgarni Empik, Świat Książki czy w hipermarkecie Carrefour.

Obuwie i odzież

Nowe koszulki czy buty z łatwością wypełnią szafę z pomocą asortymentu naszych sklepów odzieżowych i obuwniczych. Zapraszamy do H&M, Sinsay, Reserved, Pepco czy sklepu Bartek.

Zabawki i elektronika

Znalezienie prezentu dla dziecka nie będzie stanowiło problemu –
po upominek dla młodszych zapraszamy po zabawki do Cobi, a dla starszych może elektronika ze sklepu Komputronik?

Pokój gier X-kom

Tutaj dzieci nie będą się nudzić, te gry wciągają i inspirują do tworzenia własnych dziecięcych światów.

Be Happy Museum

Muzeum trochę inne niż wszystkie– tu naprawdę można oderwać się od rzeczywistości. To świat pełen jednorożców, bajkowych kolorów i ogromnych słodyczy, wśród których można zrobić tysiące zdjęć. Tutaj się nie da nie uśmiechać.

Kino z repertuarem dziecięcym

Najmłodszych zapraszamy na seanse filmowe. Czekają najlepsze rodzinne historie, które obejrzycie w wygodnych fotelach, podjadając chrupiący popcorn.

Usługi – wszystko w jednym miejscu

Poprawki krawieckie i usługa pralni zapewniają wygodę na co dzień, dlatego by załatwić wszystkie sprawy podczas zakupów, rodzice znajdą te usługi w naszym centrum.