Al. Jerozolimskie 148, 02-326 Warszawa

wt: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (03.07): niehandlowa

English Українська

WYJĄTKOWY DZIEŃ DZIECKA W ATRIUM REDUTA

Data dodania: 19 maja 2022

Dzień Dziecka z filmami: Minionki, Sing i Sekretne życie zwierzaków domowych. Wpadnij ze Swoją Pociechą na niezwykły Dzień dziecka do Atrium Reduta. Już 28 maja w godz. 11.00-19.00 na Twoje Dziecko będzie czekać mnóstwo pozytywnych wrażeń.
 
Cały dzień niesamowitej zabawy, z którego każde dziecko wróci do domu ze wspaniałymi nagrodami (zabawki, filmowe gadżety, bilety na film „Minionki: wejście Gru”) i prezentami (magazyny, plakaty, łamigłówki i kolorowanki, naklejki i baloniki).

 

Dla fanów Minionków:

Gru i Mel (Minionek) z wizytą – możliwość spotkania bohaterów i wspólnych zdjęć na Minionkowej ściance. Co godzinę konkursy z atrakcyjnymi Minionkowymi nagrodami.

Otto Pet Rock Shop – warsztat, w którym dzieci będą mogły zrobić sobie spersonalizowany Minionkowy kamień, dokleić oczka, domalować czuprynę i zabrać do domu w gustownym pudełeczku.

Dmuchaniec Dom – w którym można poskakać i pobawić się w basenie z piłeczkami

Psotny Tor Przeszkód – dzieci bawić się będą na torze przeszkód, chodzić po równoważni, czołgać się w psim tunelu i biegać slalomem.
 
Dla fanów SINGA:

To Twoja Chwila – pamiątkowe zdjęcia z bohaterami Sing, na tle stylizowanej na gwiazdorską garderobę konstrukcji.

Sing PartyBus – 30-minutowa przejażdżka rozśpiewanym dwupiętrowym autobusem. W czasie jazdy konkursy z nagrodami, napoje i goody bag (torba z prezentami) dla każdego dziecka.

Bilety na przejażdżkę odbieramy w Sing Recepcji.
 
PONADTO:

Kino Illumination – Bajki z Minionkami i innymi bohaterami świata Illumination.
 
Zapraszamy!