czw: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (23.06): niehandlowa en

Rozlicz PIT przez Internet w Atrium Reduta

Data dodania: 27 marca 2018

Rozliczanie PIT-ów drogą elektroniczną? Nic trudnego! W Atrium Reduta już po raz kolejny odbędzie się akcja „Szybki PIT”. W najbliższy piątek i sobotę, 6-7 kwietnia, klienci centrum będą mogli uzyskać pomoc ekspertów z Krajowej Administracji Skarbowej przy rozliczeniu rocznych deklaracji podatkowych przez Internet.
Atrium Reduta również w tym roku zachęca swoich klientów do rozliczenia PIT-u przez Internet.
W dniach 6 -7 kwietnia w godzinach 12.00-20.00 na I piętrze centrum, odbędzie się organizowana we współpracy z Izbą Administracji Skarbowej w Warszawie oraz Trzecim Urzędem Skarbowym Warszawa-Śródmieście akcja „Szybki PIT”.W Atrium Reduta otwarty będzie punkt, w którym każdy będzie mógł skorzystać z pomocy wykwalifikowanych przedstawicieli Krajowej Administracji Skarbowej przy wypełnianiu deklaracji i przesyłaniu ich drogą elektroniczną.
Osoby, które chcą skorzystać z ulg podatkowych, powinny pamiętać o dokumentach, które potwierdzają wydatki do odliczenia. Bardzo ważne jest też, aby mieć ze sobą zeszłoroczne rozliczenie PIT (za 2016 rok) lub dokładną kwotę przychodu uzyskanego w 2016 r. Są to warunki niezbędne do złożenia deklaracji przez Internet. Podatnicy korzystający z ulgi prorodzinnej, powinni mieć ze sobą nr PESEL dzieci.
Korzystanie z pomocy doradców podatkowych w ramach akcji jest bezpłatne.Na stanowiskach w galerii urzędnicy nie będą przyjmować zeznań podatkowych PIT w formie papierowej.