czw: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (23.06): niehandlowa en

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Atrium Reduta przygotowało wyjątkowe rodzinne wydarzenie dla najmłodszych fanów kreskówek i ich rodziców.

Data dodania: 17 maja 2019

Spotkanie z superbohaterami Cartoon Network będzie główną atrakcją trwającego dwa dni wydarzenia w Atrium Reduta. Z okazji Dnia Dziecka najmłodsi wraz z rodzicami będą mogli poznać kultowe produkcje, które cieszą się niezmienną popularnością wśród kolejnych pokoleń.

W dniach 24-25 maja na dzieci czeka spotkanie z postaciami z amerykańskich kreskówek
w wielu różnych odsłonach. Młodzi naukowcy sprawdzą swoją wiedzę i zobaczą pokazy chemiczno-fizyczne w Laboratorium Dextera. W Fabrykach Kubków i Koszulek miłośnicy Johnego Bravo zaprojektują własny gadżet z najlepszymi tekstami i wizerunkiem ulubieńca. Prawdziwą gratką dla fanów Bena będzie aplikacja Ben 10 – Hero Experience, w której uczestnicy przemienią się w wybranego kosmitę, otrzymując jego moc. Ponadto dla wszystkich, którzy jeszcze raz chcą zobaczyć swoich ulubionych bohaterów na ekranie, przygotowano pokazy w Mini Kinie 58’’. Miłośnicy kultowych superbohaterów będą też mogli zagrać w gry multimedialne z ulubionymi postaciami z Cartoon Network oraz sprawdzić swoje umiejętności, trenując na rzutni celnościowej. Na podsumowanie udanego spotkania z bohaterami kreskówek przygotowano Studio Tatoo, w którym będzie można wytatuować sobie podobizny ulubionych postaci w kolorze oraz monidła Dextera i Johnny’ego Bravo na potrzeby pamiątkowego zdjęcia.

 

„Dzień Dziecka z bohaterami” w Atrium Reduta odbędzie się w dniach 24-25 maja br.
w godzinach 11:00-19:00.