śr: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (30.06): handlowa en

Zostań Superbohaterem w Atrium Reduta!

Data dodania: 26 września 2018

Atrium Reduta zaprasza dzieci i rodziców na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się już
w niedzielę, 25 listopada, z okazji zbliżającej się premiery filmu „Spider-Man Uniwersum”.
Organizatorzy imprezy zaplanowali tematyczne strefy zabaw, konkursy, dmuchaną ściankę wspinaczkową i wiele niespodzianek. Wszystko to pod hasłem „Zostań Superbohaterem”!

Superbohaterowie zawładnęli masową wyobraźnią. Można spotkać ich dosłownie wszędzie
– w postaci zabawek, gier planszowych, telefonicznych i komputerowych, na przedmiotach codziennego użytku, w telewizji i przede wszystkim – w kinie, gdzie ich przygody od lat triumfują. Premiera w pełni animowanego filmu „Spider-Man Uniwersum” zapowiedziana jest na 25 grudnia, a już teraz z superbohaterami będzie można spotkać się w Atrium Reduta podczas super-imprezy „Zostań Superbohaterem”.
25 listopada na klientów Atrium Reduta czekają cztery strefy zabaw. W pierwszej z nich goście będą mogli lepiej poznać zabawki Hasbro i wziąć udział w konkursie z filmowymi nagrodami.
W Strefie Lego, pełnej znanych wszystkim zabawek, przewidziano turniej budowania z klocków, strefę wolnego grania oraz animacje dla najmłodszych. Strefa Zabaw Superbohatera wyposażona będzie w jedne z największych atrakcji tego dnia – dmuchaną ściankę wspinaczkową oraz Pokój Amesa – niezwykłe pomieszczenie, w którym dzięki układowi ścian goście doznają złudzenia optycznego. Mechanizm powodujący wrażenie różnicy wielkości ludzi
i przedmiotów wykorzystywany był przez studia filmowe, m.in. przy produkcji „Władcy Pierścieni”. W tej strefie przewidziano także Iluzje 3D – nawiązujące do superbohaterów grafiki, które poprzez rozmieszczenie stwarzają iluzję przestrzeni 3D. Z kolei Strefa Komiksu to gratka zarówno dla starszych, jak i młodszych dzieci, a może przede wszystkim dla ich rodziców. Animatorzy pokażą, jak rysować znane wszystkim komiksowe postacie z superbohaterami, a dla młodszych dzieci przewidziano malowanie buziek.
„Zostań Superbohaterem” w Atrium Reduta odbędzie się w niedzielę, 25 listopada, w godzinach 11:00-18:00.
ZOSTAŃ SUPERBOHATEREM_REGULAMIN